Ježíškova vnoučata - babička Vlastička, 93 let

Milá Vlastičko,

jsme děti z mateřské školky v Dačicích. Paní učitelky nám přečetly Vaše přání, a protože my také rádi kreslíme a vybarvujeme obrázky, budeme se snažit Vám Vaše přání splnit. Celá třída jsme šli nakupovat do papírnictví pastelky a papíry na kreslení. Měli tam i hodně omalovánek, tak jsme vybírali ty nejkrásnější. Pak paní učitelky napadlo, že bychom vám mohli vyrobit a nakreslit své vlastní omalovánky. Snad se nám povedou a Vy z nich budete mít radost.
Moc by nás potěšilo, kdybyste nám později také poslali nějaké foto, třeba jak babička Vlastička vybarvuje náš obrázek.

Přejeme Vám i všem v nemocnici hezký předvánoční čas a hlavně hodně zdraví.
Děti, paní ředitelka Hanička a učitelky Hanička a Emička.

PS: Na fotografii děti ukazují dárky pro Vlastičku a kreslí své vlastní omalovánky.

Zdravíme všechny hodné a šikovné děti ze školky v Dačicích,

paní Vlastička se už teď na Vaše dárečky moc těší. Udělaly jí i velkou radost Vaše fotečky. Slibujeme, že až nám Vaše omalovánky a pastelky přijdou, paní Vlastička se také podělí o fotky.

Děkujeme za přání. I my přejeme krásné Vánoce, především bohatého Ježíška. Ať se všem dětem splní i ty nejtajnější přání. A paní učitelkám přejeme hlavně pevné nervy.

S pozdravem Hanka a Radka, pracovnice Nemocnice Počátky, s.r.o..

Dobrý den paní učitelky, ahoj dětičky,

Posílám fotky z předávání dárečku pro babičku Vlastičku. Měla z dárečků velikou radost, dopis si dokonce vystavila na stoleček. Především moc děkujeme za vlastnoručně namalované omalovánky, jste velmi šikovné. Snad Vás fotky potěší.

Přeji krásné dny, a především klidné Vánoce a bohatého Ježíška.

S pozdravem,

Bc. Hana Karpíšková