Kurz bruslení

INFORMACE KE KURZU BRUSLENÍ

• Termíny: začínáme 10. ledna 2020 každý pátek od 8.45 – 10.15 hodin na zimním stadionu v Telči, dále pak 17.1., 24.1., 7.2., 14.2., 21.2., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3.

(31.1., a 28.2. se NEJEDE – jsou pololetní a jarní prázdniny!!!)

• Od školky budeme odjíždět autobusem v 8.00 hod. (podrobnější informace ohledně scházení dětí zašleme koncem prosince na e-mail.)
  • Dokument, který Vám rozdaly učitelky ve třídě, odevzdejte podepsaný zpět nejpozději do pátku  20. prosince 2019 a tím současně potvrzujete, že jste již řádně zaregistrovali dítě k úrazovému pojištění do kurzu DDB na webových stránkách https://www.detidobrusli.cz/registrace/.
  • Registrace bude spuštěna od 9. do 31. prosince 2019 , ale provoz v MŠ končí již 20.12.2019. Bez registrace se nemůže dítě kurzu zúčastnit !!! (úrazové pojištění je v ceně kurzovného)
  • Kurzovné za 10 lekcí - 750,-Kč budeme vybírat hned první týden v lednu a prosíme rodiče, aby přinesli celou částku přesně, aby se učitelky nezdržovaly vracením peněz. Předem děkujeme.
  • Doklad k přijaté platbě budeme vybírat do pátku 17. ledna 2020. Tento doklad Vám slouží jako potvrzení pro některé zdravotní pojišťovny, které přispívají 500,- Kč. Záleží tedy na Vás, zda ho u pojišťovny v roce 2020 uplatníte. (v roce 2019 to uplatnit nelze, kurz začíná až v roce 2020)
  • BRUSLE MUSÍ BÝT PŘED PRVNÍM KURZEM ŘÁDNĚ NABROUŠENÉ. Máte možnost si je nechat nabrousit v brusírně DDB. Máte-li zájem o broušení za 60,- Kč, doneste je do školky nejpozději do pátku 6. prosince do 7.30 hodin. Pro brusle si dojedou v 8.00 hodin trenéři a zase je do vánočních prázdnin dovezou zpět do školky. Peníze za nabroušení budeme vybírat hned. Do bruslí vložte lísteček se jménem a Vaším telefonním číslem v případě potřeby. Vše o brusírně najdete zde https://detidobrusli.cz/brusirna/
  • Dále máte možnost si zakoupit brusle, multifunkční helmu a oblečení – bližší informace najdete na webových stránkách detidobrusli.cz
  • BEZPEČNOSTÍ HELMU NEMUSÍTE DÍTĚTI SHÁNĚT. Školka má k dispozici 50 multifunkčních helem k zapůjčení – každé dítě bude mít po celou dobu svoji podepsanou helmu.
  • Děti budou potřebovat: Do prostorného zavazadla (nejlépe většího batohu) dejte láhev s pitím, brusle, šusťákové rukavice, mohou mít i náhradní ponožky. Dětem oblečte funkční oblečení (termo triko a kalhoty), nepromokavé šusťákové kalhoty (slabší, nejlépe s krytými zády a kšandami), mikinu a slabší bundu, popř. nákrčník. (Vhodným oblečením se můžete inspirovat na webových stránkách DDB – Obchod, kde máte i možnost si zboží koupit. Zboží by Vám přivezli do 20. prosince 2019 k nám do školky, abyste jej mohli dát dětem pod stromeček). Objednávky si vyřizujete sami, učitelky pouze předají objednané a zaplacené zboží.