Barevné kouzlení aneb zdobíme prostory naší školky

I v tomto složitém období se v naší školce pořád něco děje. Moderní prostory MŠ nás lákaly k zútulnění interiéru, o kterém jsme uvažovali již delší dobu, a toto období nám umožnilo se na to více zaměřit. Proto jsme oslovili pana ředitele ZUŠ Dačice o spolupráci. Na pomoc nám přišla paní učitelka Petra Kadlecová se svými skvělými výtvarnými nápady. Výtvarnice přenesla své návrhy na zdi chodeb, přilehlých schodišť, vrchní část atria. Do společného projektu se zapojily i učitelky z mateřské školy. Nakoupily se všechny potřebné materiály jako válečky, barvy, štětce a s chutí jsme se pustili do malování. Prostory se barevně propojily barvami jednotlivých tříd – modrá, zelená, červená a žlutá. Jelikož plánujeme ještě výzdobu tříd, domluvili jsme se se ZUŠ na další spolupráci. Tímto bychom chtěli poděkovat ZUŠ Dačice za pomoc při uskutečnění projektu.

Další fotografie naleznete v naší fotogalerii