Kouzelná vánoční školka

Na sklonku listopadu k nám opět po roce přichází advent a nastává to pravé předvánoční období. Sváteční čas vstoupil i do naší školky, která se přes víkend proměnila v krásné vánoční prostředí provoněné jehličím, rozzářené světýlky a barevnými ozdobami. Chtěli bychom opět poděkovat rodičům, kteří se společně s námi podíleli na vytvoření vánočního prostředí školky, zejména paní Aleně Dvořákové za ušití zvířátek a panu Ondřejovi Hečkovi za poskytnutí krásného vánočního stromečku. Poděkování patří také dětem ze třídy U Žabičky, které vytvářely keramické ozdoby na stromeček a hlavně paní učitelce Miladě Němcové, která přípravu a samotné zdobení školky zorganizovala.

Doufáme, že se vám i dětem naše výzdoba líbí. Přejeme všem klidný a pohodový adventní čas.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Za Lávkami