Povinná distanční výuka a nabídka aktivit pro děti z naší školičky

Od začátku března z důvodu uzavření všech mateřských škol v ČR u nás začala probíhat povinná distanční výuka pro předškolní děti. Aby to ostatním dětem nebylo líto a měly alespoň nějaký kontakt se školkou, posíláme rodičům e-maily s různými aktivitami, ty jsou ale dobrovolné. Všechny soubory jsou rodičům k dispozici i v tištěné podobě. Rodiče si je mohou vyzvednout každé pondělí v naší MŠ.

Dětem posíláme různé pracovní listy, omalovánky, nápady a inspirace na činnosti a hry, které si mohou doma průběžně vyzkoušet. Nabídku činností se snažíme zpestřit i videi, které společně s paní učitelkami natáčíme.

Chtěli bychom rodičům moc poděkovat za úžasnou zpětnou vazbu ve formě videí, fotografií a zpráviček od dětí.

Doufáme, že se máte dobře a snad brzy na viděnou!

Kolektiv MŠ Za Lávkami