UZAVŘENÍ MŠ BRATRSKÁ

Vážení rodiče,

na základě výskytu onemocnění Covid-19 u zaměstnance Mateřské školy Dačice, pracoviště Bratrská a v závislosti na doporučení Krajské hygienické stanice v Jindřichově Hradci, bude tato MŠ uzavřena ve dnech 16. – 23.října 2020. Ostatních pracovišť MŠ Dačice se uzavření netýká.

Vzhledem k tomu, že prázdninový provoz ve dnech 26.,27.,29.,30.10.2020 bude probíhat v MŠ Za Lávkami, mohou děti z MŠ Bratrská, které jsou přihlášeny k docházce v době podzimních prázdnin, navštěvovat v tyto dny MŠ Za Lávkami.

Mateřská škola Bratrská bude otevřená až 2.11.2020.

Ošetřování člena rodiny vystaví pediatr. Vzhledem k tomu, že naše MŠ má uzavřeno pouze jedno pracoviště, nemůže OČR vystavovat.

Pokud některé z vašich dětí bude Covid-19 pozitivní, dejte ihned ředitelství školy na vědomí. Email: reditelka@msdacice.cz nebo telefon 607 60 50 62.

Děkuji za pochopení a za spolupráci.

Mgr. Hana Švarcová, ředitelka MŠ Dačice