O naší školce

Naše mateřská škola je trojtřídní, pavilónového typu, prostory jsou bezpečné, velké a světlé, dostatečně vybavené hračkami, pomůckami a materiály pro hry a vzdělávací činnosti.

Objekt se nachází se na kraji města ve středu sídliště panelových domů, v blízkosti zástavby rodinných domů a základní školy. Nedaleko je rekreační zóna kolem kaskády rybníků s areálem koupaliště. Dostupná jsou kulturní a sportovní zařízení i zámecký park.

Budova je obklopena prostornou zahradou a dětským hřištěm s moderními hracími prvky, kde mají děti celoročně dostatek možností přirozeného pohybu. Hřiště je v odpoledních hodinách, o víkendech a prázdninách přístupné veřejnosti.

ŠVP se opírá o úzkou spolupráci s rodinou a vychází z osobnostně orientovaného modelu výchovy.

Nabízíme pestrou nabídku nadstandartních aktivit.